הפורום הציבורי

העורף הציבורי
לשמירת הטבע והנוף של ארץ ישראל

הפורום הציבורי הינו חוג אזרחי אשר הוקם במסגרת הקרן לשמירת הטבע והמורשת (ע"ר) במטרה לתמוך במשימות החשובות של שמירת הטבע והנוף ואתרי המורשת בארץ ישראל, ולקדם אותן, מתוך הבנה כי זהו אינטרס משותף של החברה הישראלית כולה. תפקיד הפורום להוות עורף ציבורי, להעלות את חשיבות נושאים אלו בקרב מעגלים נוספים, ולקדמם באמצעות גיוס תמיכה, שותפויות ומשאבים שיסייעו למימושם. מבין הפרויקטים שבהם תומכת הקרן מתמקד הפורום הציבורי בתמיכה בנושא החינוך לטבע בקרב נוער וילדים מהפריפריה וממגוון האוכלוסייה הישראלית.

הצטרפות לפורום הציבורי

חברי קבוצת הפורום הציבורי מגיעים מהקשת הרחבה של החברה הישראלית.


ההצטרפות מקנה הזדמנות לקחת חלק ביוזמה חשובה: לקדם את שמירת הטבע, הנוף ואתרי המורשת הייחודיים לארץ ישראל.


ההצטרפות לפורום הציבורי כרוכה בתשלום דמי חבר שנתיים של 1200 ₪, הכוללים תרומה של 500 ₪ למטרת תוכניות חינוך לטבע לילדים ולנוער בפרויקט "אמץ כיתה." התרומות מוכרות לצורכי מס לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה.

לפרטים ושאלות: forum@inhf.org.il

ראש הפורום הציבורי עומד האלוף במיל מתן וילנאי. במעמד חניכת הפורום, באירוע מרהיב שהתקיים במבצר הצלבני על רקע נוף הים בשמורת אפולוניה ציין יו"ר הפורום הציבורי מתן וילנאי:

"הפורום הציבורי מוקם במטרה לרתום את האחריות של כולנו לנושא השייך לנו ולילדנו להגנה על נכסי הטבע ואוצרות התרבות והמורשת. כגוף אזרחי ציבורי אחת מהמטרות של הפורום הוא לבטא תמיכה ולהוות גב ברור ואיתן בנוגע לצורך לשמור ולהגן על הטבע, על נופי הארץ ואתריה. כמי שמכיר את הארץ ושביליה לאורכה ולרוחבה, אני מאמין כי תמיכה בהנחלה של ערכי הטבע והנוף דרך חינוך היא המפתח לרתום את הדור הצעיר ואת הציבור כולו לנושא.

אני קורא להצטרף לפורום הציבורי, להיות חלק מחוג הנאמנים לטבע, ובכך להרחיב את התמיכה הנחוצה להגנה על הנכסים המשותפים והחשובים לכולנו."

סגירת תפריט

עיצוב ופיתוח: קבוצת מינוף

Made by: Minuf Digital

דילוג לתוכן